کلمات کلیدی و جستجو

کلمات کلیدی و جستجو

با رعایت اصول زیر می توانید نتایج بهتری در جستجو بدست آورید. فقط توجه داشته باشید که این اصول کلی هستند و در سایت های فروش عکس خارجی از کلمات فارسی نمی توانید استفاده کنید و حتما باید از کلمه های انگلیسی استفاده کنید. برای تبدیل کلمات فارسی به انگلیسی از ترجمه گوگل استفاده کنید.

● کلمات اصلی تر را بنویسید:


همانگونه که گفته شد برای بهتر نتیجه گرفتن از جستجو لازم است که کلمات اصلی را در نوار جستجو وارد کنید. برای اینکار هر قدر که می توانید، موضوع جستجو را ریزتر و معین تر نمائید. برای مثال بجای آنکه در نوار جستجو تایپ کنید "نقاش" بهتر است که نام نقاش مورد نظرتان را تایپ کنید، مثلا بنویسید "پیکاسو". یا اینکه بجای "اتومبیل" بهتر است بنویسید "پژو" و یا...
همچنین دقت نمائید تا کلماتی را بکار برید که احتمال وجود توضیحات درباره آنها بیشتر باشد. مثلا به جای نوشتن "گذراندن یک شب خوب در تهران" بهتر است تایپ کنید "هتلهای تهران".

● از آوردن حروف اضافه خودداری کنید:


نیازی نیست که شما بین کلمات جستجو از کلمه پیوند دهنده "و" استفاده نمائید. به خاطر داشته باشید که وارد نمودن چنین کلماتی و کلماتی نظیر در، به، و... بر نتیجه جستجو تاثیر خواهد گذشت. بطور مثال برای جستجو در مورد تعطیلات در شمال بجای تایپ نمودن "گذراندن تعطیلات در شمال" بهتر است تنها بنویسید: "تعطیلات شمال".
حتی گوگل هم برای بالا بردن کیفیت جستجوها بطور اتوماتیک کلمات معمولی و کاراکترهائی همچون "کجا" و "چطور" را از کلمات مورد جستجو حذف می نماید. چون این گونه کلمات باعث کندی عمل جستجو می شوند و تاثیری هم در بهبود جستجو ندارند و حتی کیفیت نتایج جستجو را کاهش هم می دهند.

● حروف بزرگ و کوچک فرق نمی کنند:

قسمت جستجو در اکثر سایت ها نسبت به بزرگی و کوچکی حروف حساس نمی باشد. در حقیقت همه حروفی را که به لاتین در نوار جستجو تایپ می نمائید به حروف کوچک تبدیل خواهند شد. برای مثال نتیجه جستجوی  FAST food , fast FOOD  یکسان خواهد بود.


● جستجوهای طبقه بندی شده:

سعی کنید کلمات مهم تر را اول بیاورید تا هم سریعتر به نتیجه دلخواه برسید هم نتایج بدست آمده به نیازتان نزدیک تر باشد


نماد اعتماد الکترونیکی
تماس با ما
info@parsview.ir
09133088501

تمامی محصولات و خدمات سایت پارس ویو (چشم انداز پارس) براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به پارس ویو

.Copyright 2000-2016 Parsview Corporation www.parsview.ir . All right reserved

Top